o nás / aktuálně

Sekání u sv. Antoníčka 2022

Setkání turistů a lidí dobré vůle v lesích u sv. Antoníčka

12. června 2022

23. ročník Setkání u sv. Antoníčka proběhl za hezkého slunečného počasí, dobrého občerstvení a hudebního doprovodu. Setkání se zúčastnilo asi 70 osob.

Setkání zařídili M a M Šedovi.

pěší 2022

tajný výlet, Němčice 2022

Tajný výlet, Němčice 2022

10. prosince

Koncem roku se již tradičně uskutečnil tajný pochod. Datum byl stanoven na 10. prosince. Sraz byl v 16:30 hodin ve Sloupnici před školou. Odtud jsme vyrazili do úvozu a tímto pokračovali přes Vlčkov na Člupek. Pochod jsme zakončili v hostinci Na Nebesích v Němčicích. Zde nám obsluha po večeři dala najevo, abychom je nezdržovali a hostinec opustili. Takže k ukončení pochodu došlo o něco dříve, než bylo naším zvykem.

Počasí bylo opravdu zimní, sešlo se nás celkem 15 osob. Do nového roku Vám za KČT Sloupnice přeji mnoho zdraví, štěstí a pohody.

Vycházku zařídili Irena Jandlová a Jana Havlíčková.

fotky:

pěší 2022

události 2022

události v klubu za rok 2022

počet členů 33

akce a události 2022

Výlet prosinec 83

TOM

Výlet Heřmanice

Dne 27. 12. jsme se vydali (na) do Českých Heřmanic. Původně jsme mysleli, že půjdeme na místo tábora u Potšvábu.

Vyšli jsme v 9. hodin ráno. Z původních 20 nás přišlo jen 7, z toho jedna nebyla v oddíle. Šli jsme po Dolní Sloupnici, Borové, až do Heřmanic. Tam jsme se rozhodli, že dále nepůjdeme. Proto jsme se stavili do obchodu. Tam si však skoro nikdo nic nekoupil. O půl jedenácté nám jel autobus zpátky.

Z výletu jsme byli šťastni, protože jsme se ve volných dnech prázdnin také trochu prošli.

pěší 1983