vycházky jaro 1989

únor

V sobotu 18. února 1989 jsme pořádali večerní vycházku do Koliby. Jeli jsme autobusem v 17:30 na rozcestí ke Džbánovu a dále pěšky na Hrádek do Koliby (bývalý mlýn). Po občerstvení a odpočinku jsme se vraceli pěšky do Sloupnice. Asi ve 24 hod. Přesto, že bylo špatné počasí, pršelo, přišlo 14 účastníků.

duben

K oslavám 40. výročí založení pionýrské organizace byl 24. dubna pořádán pionýrský pochod, na jehož přípravě jsme se podíleli značením tras 8 a 15 km. 5 členů, špatné počasí, déšť.

V neděli 30. dubna jsme pořádali vycházku na Hrádek. Účelem této vycházky bylo projití zbytku trasy na pochod a zkontrolovat schůdnost trasy. Do rána nachumelilo asi 8 cm mokrého sněhu a proto se vycházky zúčastnili pouze 3 členové.

TOM

Výročí založení pionýra

24. 4. 1989

V pondělí bylo 40. výročí založení pionýrské organizace. Všichni pionýři se zúčastnili brigády „Sabotnik“ a pak na ně čekala odměna v této podobě:

-          Nejdřív zahájení v kině – kulturní pásmo

-          Pak pionýrské shromáždění – soutěže ve znalostech, kulturní program

-          Po obědě pochod, který připravil Turistický oddíl – mladší 5km – starší 10km

-          Sportovní hry

fotka: