Zájezdy na hokej 1987

leden

V neděli 11. ledna 1987 se konal zájezd do Pardubic na ligový hokej Tesla Pardubice - Slovan Bratislava. Zájezd byl pořádán i pro veřejnost a přes silné mrazy, odpoledne -14°C, večer -20°C -22°C byl autobus plně obsazený. 42 lidí.

únor

24. února jsme se zúčastnili semifinálového utkání I. ligy ledního hokeje Tesla Pardubice - VSŽ Košice. Zúčastnilo se 50 osob.

březen

V rámci akcí pro veřejnost jsme uspořádali zájezdy na 3 finálová utkání I. ligy ledního hokeje mezi Teslou Pardubice a Duklou Jihlava, která se hrála 3. 10. a 15. března v Pardubicích. Ve všech utkáních byla úspěšná Tesla Pardubice a získala tak svůj druhý titul Mistra ČSSR. O zájezdy byl velký zájem. Účastnilo se 50-53 lidí. Všichni byli velice spokojeni.

listopad

Koncem listopadu jsme pořádali pro veřejnost zájezd do Pardubic na hokejové utkání Padrdubice-Trenčín. Zúčastnilo se 51 fanoušků a dobře povzbuzovali; zápas zkončil 3:1 pro Pardubice.

akce a události 1987